BAŞKAN KADIOĞLU, ÇATAK`LILARLA BİR ARAYA GELDİ...

BAŞKAN KADIOĞLU, ÇATAK`LILARLA  BİR ARAYA GELDİ...
Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Esenyurt’taki Çatak`lılarla bir araya geldi. Başkan Kadıoğlu, “Her fırsatta milletimize gittik ve her zaman son söz milletimizin olsun dedik” dedi.04.11.2013 23:57

İstanbul`un Esenyurt İlçesi  Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Esenyurt’taki Van Çatak İlçesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin kahvaltı programına katıldı. Esenyurt Van Çataklılar Dernek binasında gerçekleşen programa AK Parti Esenyurt İlçe Başkanı Şenay Değer’de katıldı. Çatak`lılar ile sohbet eden Başkan Necmi Kadıoğlu, ayrım yapmadan herkese eşit davranmaya gayret ettiklerini ve edeceklerini söyledi. Başkan Kadıoğlu, “Göreve geldiğimiz zaman Türkiye’nin şartları çok karışıktı ve birikmiş sorunlar vardı. Bizim için Türk, Kürt, Laz, Çerkez, Alevi, Sünni ayrımı olmadı. İnsanları dil ve köken bakımından değil, insan oldukları için değer verdik ve vermeye de devam edeceğiz. Biz milliyetçiliğe karşıyız, Türk milliyetçiliğine de, Kürt milliyetçiliğine ve her türlü milliyetçiliğe karşıyız. Türkiye’yi ayrıştırmaya götürenler ırkçılığı, milliyetçiliği ortaya atan ve Türkiye’nin refahını, huzurunu bozmaya çalışanlardır. Ama milletimiz bu oyuna gelmeyecektir ” diye konuştu.
Van Çatak Dernek Başkanı Harun Çakı ise, birlik, beraberlik ve kardeşliğin gelişmesi için çalışacaklarını belirterek, “Yıllardır barut kokan dağlarda artık vatandaşlar piknik yapıyor, çocuklar top oynuyor. Bunlarda barış sürecinin ve demokratikleşme paketinin ne kadar doğru bir karar olduğunu göstermektedir. Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’na, Esenyurt’ta birlik beraberlik ve kardeşlik aşıladığı ve ilçemizi modern bir kent yaptığı için Van Çatak`lılar adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.


Etiketler: İstanbul - esenyurt - van - çatak - belediye - başkanı necmi kadıoğlu - dernek

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir